به گزارش رسانه جارچی لنجان صبح امروز ، چهاردهم اسفند ماه ،  دکتر سعید رجالی مدیر کل شرکت پست استان اصفهان به همراه مسئولین پست شهرستان با حضور در پست فولادشهر و همچنین پست زرین شهر،جهت عملکرد و نحوه خدمت رسانی دیدار به عمل آورند.

در این دیدار که به مدت ۳ ساعت بطول انجامید ، دکتر جلالی ضمن اشاره  به ارتقای پست فولادشهر و اجاره مکان فوقانی به اداراتی که در آینده اعلام اسقلال و استقرار نمایند در جمع اصحاب رسانه اعلام داشت : نسبت به این موضوع  استقبال ویژه می کنیم.

همچنین وی  ابراز داشت : توجه ما به صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع است و در مسیر تسریع امور و خدمت رسانی بهتر از هیچ کوششی برای بخش ویژه فولادشهر دریغ نمی ورزیم.

در این دیدار مهندس لیموچی در ارتباط با پتانسیل های بخش فولادشهر و استقرار بخشداری فولادشهر مطالبات مردم را استقرار ادارات به ویژه ارتقا دفتر نمایندگی پست فولادشهر به اداره مستقل متناسب با ظرفیت شهر را خواستار شد تا روند خدمات رسانی اداره پست به نحو مطلوب تر ارائه گردد.

در ادامه مهندس لیموچی از مشکلات مردم مسکن مهر صحبت کرد و در پایان دکتر جلالی را جهت بازدید از شرایط مسکن مهر به آن مکان دعوت نمود که به اتفاق مهندس فتوحی ریاست پست شهرستان و مهندس مصنوعی ریاست پست فولادشهر از باجه پستی مسکن مهر نیز بازدید نمودند.