باشگاه ذوب‌آهن بیانیه‌ای در خصوص آماده‌سازی ورزشگاه فولادشهر منتشر کرد

 

به گزارش  رسانه جارچی لنجان به نقل از ایلنا، باشگاه ذوب آهن در پیامی از زحمات و تلاش‌های جمعی از دست اندرکاران پروژه تغییر چمن ورزشگاه فولادشهر تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیام به این شرح است:

اکنون که به یاری خداوند و تلاش و همت شبانه روزی مجموعه ذوب آهن و همکاران، پروژه تغییر و بازسازی چمن ورزشگاه فولادشهر به سرانجام رسیده است بر خود لازم می‌دانیم از همه کسانی که با تلاش‌ها و زحمات خود یاری رسان ما در اجرای هر چه بهتر و سریع‌تر این پروژه بودند تقدیر و تشکر به عمل آوریم.

بر این اساس باشگاه ذوب آهن تشکر ویژه خود را از آقایان فرهاد سلیمی شهردار فولادشهر، میثم محمدی شهردار زرین شهر، علیرضا ملاکبیری شهردار چمگردان، ابوالفضل توکلی شهردار شهر زاینده رود، علیرضا اطهری فر شهردار ورنامخواست، حسین ناظم الرعایا شهردار سده لنجان، شهاب ثابت راسخ شهردار چرمهین، رضا اسماعیلی مدیر هماهنگی و مدیر اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر و پرسنل این مجموعه‌ها که با کمک‌های خود یاری گر ما در اجرای این پروژه بودند اعلام می‌دارد.

امید است با توکل به خداوند متعال فصل همکاری و همدلی این مجموعه همچنان تداوم یابد تا به پشتوانه این عزم راسخ شاهد موفقیت‌های بی‌نظیر باشگاه ذوب آهن در عرصه‌های ملی و بین‌المللی باشیم.

گفتنی است، در راستای اجرای پروژه تغییر چمن ورزشگاه فولادشهر، چمن این ورزشگاه آذرماه امسال به زیر کشت رفت تا چمنی مناسب و باکیفیت برای دیدارهای خانگی تیم فوتبال ذوب آهن مهیا شود. اکنون با همت و تلاش شبانه روزی این چمن در کمتر از ۲ ماه آماده میزبانی دوباره از دیدارهای خانگی ذوب آهن است.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا روز ۳۰ ژانویه، ۱۰ بهمن ماه در ورزشگاه خانگی خود از تیم آیزاول هند میزبانی خواهد کرد و در صورت پیروزی در این دیدار، ششمین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند.

 

طرح تکاپو پلی برای رسیدن به اشتغال پایدار در لنجان

***

کوهکن: ردپای مدعیان حقوق بشر در اغتشاشات اخیر کشور مشهود است

***

امام جمعه باغبادران:مسئولان هر آنچه میتوانند برای مردم هزینه کنند