در پی انتخاب آقای بهذاد کریمی مدیر گروه "اندیشه برتر" به عنوان معاونت آموزش و پرورش باغبهادران، تعدادی ار اعضاء این گروه با حضور در آموزش و پرورش ، انتخاب شایسته وی را تبریک گفتند.
آقای قمی رئیس آموزش و پرورش باغبهادران طی سخنانی در جمع گروه "اندیشه برتر" ضمن تشکر از حضور آنان عنوان نمود:آموزش و پرورش نیاز به مشاوره افراد کارشناس و اهل اندیشه دارد و بسیار خرسندم از اینکه در جمع شما حضور دارم و می توانم از فکر و توان شما بهره مند گردم.
رئیس آموزش و پرورش باغبهادران ضمن تبریک به آقای کریمی ، وی را فردی توانمند و خوشفکر در آموزش و پرورش خواند و عنوان نمود: آقای کریمی با این توانایی و پشتوانه فکری که شما هستید می تواند در آموزش و پرورش منشاء خیرات و برکات زیادی باشد.
در ادامه جلسه آقایان محسن رجایی، ابدال خسروی، شهاب جوادی، صفاییان و قاسمی طی سخنانی ضمن تبریک به آقای کریمی به طرح دیدگاه های خود در خصوص مدیریت در جامعه پرداختند .
در پایان جلسه آقای بهذاد کریمی از حضور اعضاء گروه اندیشه برتر تقدیر و تشکر نمود.
لازم به ذکر است پس از پایان جلسه اعضاء گروه اندیشه برتر با حضور در گلستان شهداء باغبهادران با اهداء شاخه گل به مقام شامخ شهداء ادای احترام نمودند.
خبرنگار: حسینعلی دانشمند

 

 

آخرین توصیه های تکان دهنده آیت الله حائری شیرازی چه بود؟

*******

5 وسیله ای که نباید برای خودرو خرید!

*******

شهردار شهر چمگردان در نشست خبری بااصحاب رسانه: اعتماد شهروندان به عنوان بزرگ ترین سرمایه شهرداری در مدیریت شهری مطرح است