جمعی از خبرنگاران و اصحاب فعال رسانه های گروهی شهرستان لنجان و خبرگزاری های استان اصفهان به سرپرستی محمدرضا شریفی پیشکسوت مطبوعات شهرستان لنجان از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور در مصلی امام خمینی (ره) تهران بازدید کردند.
خبرنگاران لنجان و اصفهان در این بازدید با حضور در غرفه روزنامه های سراسری و محلی، ضمن آشنایی با روند انتشار نشریات در نقاط مختلف کشور با مدیران مسئول،خبرنگاران، سردبیران ،دبیران تحریریه و دست اندرکاران تعدادی از غرفه های مستقر در نمایشگاه به بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات در زمینه تولید،تحلیل محتوا و ارتقای سطح سواد رسانه ای در بین اقشار مختلف جامعه، نهادهای دولتی، مردمی و بخش های خصوصی پرداختند.
هیات اعزامی از خانواده بزرگ رسانه شهرستان لنجان در حاشیه این بازدید با دکتر اسفندیار معتمدی استاد فیزیک دانشگاه تهران و از چهره های فرهنگی و علمی کشور که اصالتا لنجانی است دیدار و گفتگو کردند.
خبرنگاران لنجان در این سفر همچنین با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) با آرمان های بنیان گذار انقلاب اسلامی تجدید پیمان نموده و سپس با تشرف به مسجد مقدس جمکران و زیارت قبر مطهر حضرت فاطمه معصومه(ع) در قم با دعا جهت سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شفای همه مریضای اسلام و آمرزش و رحمت الهی جهت درگذشتگان خانواده اهالی رسانه به این مراسم، معنویتی خاص بخشیدند.
شایان ذکر است که این سفر به پیشنهاد شهردار زرین شهر و همت و تلاش روابط عمومی شهرداری این شهر،روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، روابط عمومی فولاد مبارکه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنجان برگزار گردید.

ساره واعظ توکلی

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنجان:انقلاب ثمره ایثار و شهادت است

*********

تحلیل العرب: پوتین در تهران به دنبال چیست؟ / او نمی خواهد ایران را از روسیه دور کند اما...

********

ارائه خدمات تشخیص سرطان توسط شبکه بهداشت و درمان لنجان