به گزارش خبرنگار رسانه جارچی لنجان آیین بهره برداری از تصفیه خانه و شبکه فاضلاب شهرهای ورنامخواست و سده با حضور وزیر نیرو، استاندار اصفهان، مدیر کل آب و فاضلاب استان، فرماندار لنجان ، مدیران مجتمع فولاد مبارکه، شهردار محترم ورنامخواست ، شهردار محترم سده و با حضور پر شور مردم برگزار گردید.
مهندس چیت چیان وزیر نیرو در طی سخنانی عنوان نمود : تمام طرح هایی که امروز در استان اصفهان به بهره برداری رسید ارتباط با محیط زیست دارد و اجرای شبکه های فاضلاب از ورود آلودگی ها به منابع آب جلوگیری می کند و این فاضلاب در صورتی که وارد منابع آب شود سلامتی مردم را تهدید می کند.
وزیر نیرو در ادامه افزود: در مصوبات شورای آب این حکم تصویب شد که تمام صنایع موجود در استان اصفهان مکلف هستند که به تدریج مصارف آب چاه و رودخانه را قطع نموده و پساب شهرها را جایگزین نمایند.
وزیر نیرو به خدمات دولت تدبیر و امید در بخش اجرای شبکه های فاضلاب اشاره نمود و گفت: در طول ۲۵ سال فقط ۹۵ کیلومتر شبکه فاضلاب ایجاد شد ولی در دولت تدبیر و امید در کمتر از چهار سال ۲۰۰ کیلومتر شبکه فاضلاب احداث و به بهره برداری رسید.
مهندس چیت چیان در این ارتباط افزود : از اول انقلاب تا چهار سال پیش به طور متوسط سالیانه پنج تصفیه خانه احداث گردید ولی در عمر دولت تدبیر و امید به طور متوسط سالیانه یازده شبکه فاضلاب احداث گردید.
وزیر نیرو در پایان سخنرانی خود از تمامی دست اندر کاران احداث این تصفیه خانه تشکر و قدر دانی نمود.

 

 

 

 

 

ماجراي مرگ عجيب زن جوان پس از سقوط مرموز

 

****

نکات آماری از چند پنالتی خبرساز/«چیپ» دو تیم ایرانی را «چپ» کرد!

 

****

 

مردم اصولگرایند یا اصلاح طلب؟

 

**** 

شش دستگاه اتوبوس در مشهد طعمه حریق شد

 

****

فایننشال تایمز: جنگ قدرت بین سه کاندیدا در اردوگاه اصولگرایان

 

****